0

וילונות אונליין קונים בוילונות רפאל!

0
Subtotal:
No products in the cart.
מזמינים אתכם להינות משירות אונליין של ייעוץ מקצועי ומכירה של מוצרי וילונות והצללה ועכשיו עד הבית! כולל התקנה ללא עלות :)

וילונות לבית: האפלה או וילונות רומאיים?

בין אם אתם עומדים לפני סיום בנייתו של בית או עושים כרגע שיפוץ גדול, סתם רוצים לעצב את חדרי הבית אחרת מהאופן שהם היו מעוצבים עד היום או רוצים להוסיף להם אלמנטים עיצוביים שונים, לבחירת הווילונות יהיה משקל משמעותי. הם מרכיב חשוב בעיצוב כל חלל שהוא והם צריכים גם להיות פרקטיים ולבצע את המטלה העיקרית שלהם – לדאוג שייכנס פחות או יותר אויר בחלל בו הם מותקנים.

יש היום מגוון רחב של וילונות לבית, כאלו שמתאימים יותר לסלון וכאלו שישתלבו נהדר בחדר ההורים או הילדים, וילונות בגדלים שונים, בצבעים מרהיבים ובטקסטורות משתנות. מצטרפים אליהם גם האופציות הטכניות השונות – ידניות או חשמליות, והנה לכם חגיגה שלימה של אפשרויות ובעיקר, בלבול גדול במה לבחור… אז הנה שתיים מהאופציות של וילון לבית, אופציות של וילון רומאי ווילון האפלה.

וילונות האפלה

וילונות האפלה קרויים גם בשם “וילונות החשכה” וכשמם כן הם, וילונות שעשויים מבד מיוחד ושהחלק האחורי שלהם אטום לחדירה של אור. בשונה מהם, וילונות הצללה אמורים להפחית משמעותית את כניסת האור ואפשר “לשחק” עם רמת האטימות לעומת וילונות האפלה שגורמים לחשיכה מוחלטת בחדר בו הם נמצאים. וילונות האפלה מתאימים בעיקר ל:

  • חדרי מחשבים – אם יש לכם חדר עבודה בבית ואתם רוצים לשהות בו רק עם תאורה מלאכותית, מכיוון שהאור המרצד מהחלון מפריע לכם כמו גם האור שחודר בין התריסים, וילונות האפלה הם בדיוק מה שאתם צריכים. הם יהפכו את החדר לחשוך לגמרי (ללא תאורה מלאכותית)
  • חדרי הקרנה – אם יש לכם בבית חדר בו אתם רוצם להקרין משהו על הקיר, כל תאורה מבחוץ תפריע לכם. בדיוק בשביל זה יש וילון לבית שהינו וילון האפלה שיעשה את העבודה מצוין.
  • חדרי שינה – אם אתם רוצים להפוך בחדר השינה שלכם את היום ללילה, אלו בדיוק הווילונות אותם אתם צריכים בו. הם מתאימים בעיקר לכאלו שעובדים במשמרות לילה ורוצים להגיע הביתה ולישון בעלטה מוחלטת (זה גם בריא יותר לעובדי משמרות)

וילונות רומאיים

וילונות רומאיים הם וילונות שעשויים מעיצוב מרובע אחיד ומבד דק. יש להם מנגנון גלילה פשוט והעיצוב הריבועי שלהם הוא לא רק טכני אלא גם כזה שמאפשר להתקין מוטות שיהיו מחוברים למנגנון הגלילה. הם מתאימים בעיקר כשרוצים לשוות לחלל בו הם מותקנים את המראה היוקרתי, בתים בעלי סגנון עיצוב מינימליסטי או הייטקיסטי. יש מגוון רחב של בדים מהם ניתן לבחור כך שניתן להתאים את הצבע של הווילונות הללו לכל חלק בבית (אלו וילונות שגם מתאימים למשרדים)

מבולבלים? חכו שתראו אילו עוד אופציות יש עם וילונות… אבל אם מתייעצים עם איש מקצוע בתחום שמכוון ומצמצם את האפשרויות בהתאם לצרכים, הבחירה בווילון המתאים הופכת לקלה ופשוטה יותר.

ניווט באתר

סוגי וילונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן